Lørdag d. 26/2 (kl. 14.05)
Vinterstævne på Viborg Idrætshøjskole
Se stævneprogram
(Vinkelvej 32, 8800 Viborg)


Onsdag d. 2/3 (kl. 20.55)
Gymnastikaften i Aars Gymnastikforening
Se stævneprogram
(Idrætscenter Østermarken, Østermarken 22, 9600 Aars)


Fredag d. 4/3 (kl. 21.00)
Lystrup
(Vejlby Risskov hallen, Vejlby Centervej 51, 8240 Risskov)


Lørdag d 5/3 (kl. 13.40)
SPD forårsfest (Silkeborg P & D)
Se stævneprogram
(Silkeborg Hallerne / JYSK Arena, Ansvej 114, 8600 Silkeborg)


Fredag d. 11/3 (kl. 21.25)
Farsø (DGI Nordjyllands forårsopvisning)
Se stævneprogram
(Dronning Ingrid Hallerne, Jeppe Aakjærs Vej 27, 9640 Farsø)


Lørdag d. 12/3 (kl. 10.10)
Bjerringbro (DGI Midtjyllands forårsopvisning)
Se stævneprogram
(Bjerringbro Idrætspark, Vestre Ringvej 7, 8850 Bjerringbro)


Lørdag d. 12/3 (kl. 15.25)
Hammel (Forårsopvisning DGI Østjylland)
Se stævneprogram
(Hammel Idrætscenter, Thorsvej 2, 8450 Hammel)


Lørdag d. 12/3 (Aften)
BS besøger Ågård Efterskole (intern opvisning)
(Kirkebakken 13, 6040 Egtved)


Søndag d. 13/3 (kl. 11.38)
Vejle (DGI Sydøstjyllands forårsopvisning)
Se stævneprogram
(DGI Huset Vejle, Willy Sørensens Plads 5, 7100 Vejle)


Fredag d. 18/3 (kl. 22.05)
Valsgaard
Se stævneprogram
(Ulstrupvej 3B, Valsgård, 9500 Hobro)


Lørdag d. 19/3 (11.15)
Jetsmark (DGI Nordjyllands forårsopvisning)
Se stævneprogram
(DGI Huset Aabybro, Jens Møller Vej 3, 9440 Aabybro)


Lørdag d. 19/3 (kl. 17.22)
Skjern (Forårsopvisning DGI Vestjylland)
Se stævneprogram
(Ringkøbing-Skjern Kulturcenter, Ranunkelvej 1, 6900 Skjern)


Lørdag d. 26/3 (13.00)
KVIK forårsopvisning
Se stævneprogram
(Bjergsnæs Efterskole, Arnbjerg Alle 10, 8800 Viborg)


Torsdag d. 31/3 (20.30)
Gymnastikfesten (Vejle)
Se stævneprogram
(DGI Huset Vejle, Willy Sørensens Plads 5, 7100 Vejle)


Fredag d. 1/4 (Aften)
BS-aften
Se stævneprogram
(Bjergsnæs Efterskole, Arnbjerg Alle 10, 8800 Viborg)


Lørdag d. 2/4 (kl. 10.55)
Hobro (DGI Nordjyllands forårsopvisning)
Se stævneprogram
(Amerikavej 22, 9500 Hobro)


Lørdag d. 2/4 (14.30)
Hørning
Se stævneprogram
(Hørning Idrætscenter, Toftevej 53, 8362 Hørning)


Tirsdag d. 5/4
Kommende elever (BS 22/23) Intern opvisning - kun for kommende elever
(Bjergsnæs Efterskole, Arnbjerg Alle 10, 8800 Viborg)


Onsdag d. 6/4 (kl. 18.45)
Skyum Galla
Se stævneprogram
(Sparekassen Thy Arena Mors, H.C. Ørsteds Vej 15, 7900 Nykøbing Mors)


Tirsdag d. 12/4 (16.30)
Efterskolestævne i Gigantium
Se stævneprogram
(Gigantium, Willy Brandts Vej 31, 9220 Aalborg)


Lørdag d. 7/5
Jubilardag
(Bjergsnæs Efterskole, Arnbjerg Alle 10, 8800 Viborg)


Torsdag d. 23/6
Afslutningsdag Intern opvisning - Kun for elevernes familier
(Bjergsnæs Efterskole, Arnbjerg Alle 10, 8800 Viborg)


Designed by BootstrapMade